Lisan :  Türkçe     English

 


Praesta Farkı

Fikirler esnemiş, ufuk genişlemiş, kişilik desteklenmiş... Ve tabii ki aynı zamanda güvende... Bizimle çalışırken böyle hissedilir. Gizlilik ilkesine dayalı oluşturduğumuz ortam,  danışanlarımızın düşünceleri hakkında rahat konuşabilmelerini, içgörü kazanabilmelerini ve bunu paylaşabilmelerini , düşünülemeyeni düşünebilmelerini, alternatifleri oluşturup bir sonraki adımlarının provasını yapabilmelerini sağlar. Bu,  zevkli,  doyurucu ve zenginleştirici bir deneyimdir.

Biz kendimizi,  beraber çalıştığımız yöneticilerin ve yönetici ekiplerinin yapabilirliklerini artırmaya adarız.   Bizim işimiz onların başarmasına yardım etmektir.  Deneyim ve becerilerimizi  onların kişisel koşullarına göre uyarlar, gündemlerini anlamak için çok çaba sarf eder ve katkımızı buna göre tasarlarız.  Statik bir yaklaşımımız yoktur. Her danışan derin bir deneyimin ışığında düşünülmüş yeni fikirlerin katkılarından faydalanır.

Perdenin arkasında kendi profesyonel gelişimimiz için de ciddi zaman harcarız. Ayrıca çeşitli alanlarda (Yönetim ve İcra Kurullarında en iyi uygulamalar, yönetimde çeşitlilik, kadın liderler vb) düşünce liderliği yapabilmek için araştırmalar ve çalışmalar yaparız . Bu çalışmalar hem bizim kendi fikirlerimizi oluşturmamızı, hem de ilginç ve yeni fikirlerle danışanlarımıza artı değer katmamızı sağlar.

Danışanlarımız bizimle çalışmaya başladıklarında, üyelerinin işbirliği içinde olduğu ve yeni fikirleri paylaştığı bir iletişim ağının da parçası olurlar.  Bu ağ son derece faydalı ve dostça bir paylaşım ortamıdır. 

İşte Praesta farkı bunlardır…


We are a member of the European Mentoring & Coaching Council (EMCC) and subscribe to the EMCC code of ethics (see www.emccouncil.org). The EMCC exists to promote good practice and the expectation of good practice in mentoring and coaching across Europe.

 
mentor