Lisan :  Türkçe     English
 

Müşteriler

Müşterilerimiz, büyük çok uluslu veya ulusal şirketler, hizmet sektörünün başarılı şirketleri ve sivil toplum örgütleridir. Gelecekte, kültürleri ve kaynakları izin vermeye başladıkça kamu kurumlarına ve eğitim sektörüne de hizmet vermek hedeflerimiz arasındadır.

Danışanlarımız ise yukarıdaki kapsama giren organizasyonların Yönetim ve İcra Kurulu Üyeleri, Genel Müdür, Genel Müdür Yardımcısı, Direktör ve Müdürleridir. Aynı şekilde gelecekte ülkeyi yönetenlere koçluk yapmak da vizyonumuz dahilindedir.

Bir gizlilik anlaşması çerçevesinde verilen koçluk hizmetinin doğası gereği bazı müşteri ve danışanlarımızın aldıkları hizmeti de gizli tutmak istemeleri şaşırtıcı değildir. Buna rağmen pek çok müşteri ve danışanımız bizimle ve hizmet kalitemiz ile ilgili tecrübelerini hizmetimizle ilgilenen üçüncü partilerle paylaşmaktan memnuniyet duyarlar. Potansiyel müşterilerimiz referans için mevcut veya eski müşterilerimizle görüşmek istediklerinde bu taleplerini bize iletirler ve biz gizlilik anlayışı içerisinde bu görüşmeyi organize ederiz.

mentor
 
mentor